Strona główna | Twój koszyk | Twoje konto | Pomoc | Kontakt | zgłoś błąd

PAKIET KSIĄŻKOWY: ABC Mądrego Rodzica

PAKIET KSIĄŻKOWY: ABC Mądrego Rodzica

3 wyjątkowe książki, które nauczą Cię jak rozwinąć w Twoim dziecku inteligencję i sprawić aby osiągało sukcesy i było szczęśliwe.

Czym jest wersja audio CD?

Czym jest wersja audio CD?

Wersja audio CD to audiobook, czyli książka w formacie mp3 zapisana na nośniku CD. Czytana przez profesjonalnego lektora, z podkładem dźwiękowym. To książka, której możesz posłuchać na komputerze lub odtwarzaczu mp3 jadąc samochodem, czy autobusem.

DARMOWA WYSYŁKA:  Wysyłka zakupionych przez Ciebie audiobooków na CD jest darmowa bez względu na ilość zamówionych sztuk. Pojedyncze płyty wysyłamy przesyłką priorytetową  poprzez Pocztę Polską. Przy minimum trzech zamówionych płytach formą wysyłki jest polecony priorytet. Płyty pakowane są w taki sposób, aby bezpiecznie i bez uszkodzeń dotarły pod wskazany adres.

Zamówienia na audiobooki na CD  realizowane i dostarczane  są w ciągu 3-5 dni roboczych od otrzymania wpłaty za zamówioną publikację.

WAŻNE! Gdy zadecydujesz się na audiobooka na CD, zupełnie za darmo otrzymasz również tę publikację w formie plików mp3, do których link zostanie wysłany na Twój adres email.